חושב על השתלת שיער? זו השיטה שאתה חייב להכיר!

מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה ופיזית התגעגעת לשיער המלא והשופע שאפיין אותך? כמה פעמים רצית להחזיר את הזמן אחורה ולחזור להיות מלא בביטחון העצמי, בלי דלילות, מפרצים, קרחות וחוסרים?

אנחנו יכולים להבטיח לך דבר אחד- אתה לא היחיד. אך את הזמן לא ניתן להשיב,  ולכן רצינו שתכיר את השיטה הייחודית שגורמת לגברי ישראל להגיע בהמוניהם למרכז השתלות שיער אחד וייחודי בפתח תקווה, DNG מדיקל שבו תוכל להנות משיטת השתלת שיער במראה הטבעי.

המרכז מנוהל על ידי ד"ר קרולינה נלינגר, מומחית השתלות השיער, בעלת ניסיון של מעל ל-7 שנים בהשתלות שיער אשר ביצעה כבר אלפי השתלות מוצלחות לגברים ולנשים, ופיתחה שיטה ייחודית להענקת מראה שיער טבעי ושופע במיוחד לגבר הישראלי.

אז מה הוא בכלל תהליך השתלת שיער ואיך אפשר להשיג תוצאות טובות בו? ד"ר נלינגר מסבירה:

"השתלת שיער היא הליך כירורגי  במהלכו גורם רפואי מוסמך שמבצע הוצאת זקיקים יחידים מאזור אחד בגוף, המכונה בשפה המקצועית "האזור התורם" , אותם משתילים באזור הקירח, המכונה "אזור מושתל". מכל זקיק יוצאים כמה שערות, מה שמעניק מראה טבעי ושופע באזור המקבל."

מהן השיטות המומלצות להשתלת שיער?

"חשוב להבין שכמו כל הליך רפואי אחר,  אין שיטה אחת בלבד המומלצת, ולכן כל מרכז השתלת שיער מציע כמה שיטות להשתלה בטוחה." מסבירה ד"ר נלינגר. אך לא כל השיטות הינם בטוחות ומומלצות. כרופאה, אני ממליצה לבצע השתלת שיער במדינה שלך ולא בחו"ל. בארץ יש רופאים שדוברים את השפה שלך, מבצעים מעקב ובדיקות פיזיות של הקרקפת כדי לוודא שההשתלה תבוצע בסדר הנכון,  ואתה יודע שיש לך את מי לשאול ועם מי להתייעץ. בכל זאת, זהו הליך רפואי ואני לא ממליצה לאף אחד להתפשר על הבריאות שלו.

איך השיטה שלך להשתלת שיער שונה מכל מרכז אחר להשתלות שיער?

"אצלנו ב-DNG התהליך הוא שונה בתכלית. פיתחתי שיטה ייחודית להשתלת שיער – השתלת שיער במראה טבעי: אני מבצעת אבחון מעמיק למועמדים להשתלה הכולל בדיקה מקיפה של הקרקפת, סוג השיער, מבנה צמיחת השיער, דלילות השיער וגיל המטופל.  רק לאחר בדיקת מכלול הפרמטרים הללו, אני קובעת אם הוא אכן מתאים לטיפול, ואז בוחרת את השיטה הטובה ביותר עבורו, על סמך הידע המקצועי והניסיון הרב שלי. בטיפול עצמו אנחנו מוציאים זקיקי שיערות מהאזור התורם באמצעות מחט בעלת קוטר מיניאטורי ובאמצעות מכשיר מיוחד משתילים אותן באזור המקריח. ההליך מבוצע בהרדמה מקומית, כך שהמטופל לא סובל מכאבים ולא נשארת צלקת.  ההחלמה אורכת מספר ימים בלבד, והחשוב מכל- השיער נראה טבעי ושופע."

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

"ישנה אפשרות ואף מתקדמת יותר בשיטת ההשתלה במראה הטבעי, בה ההשתלה עצמה מתבצעת באמצעות מחט מיוחדת, בה מוטענים  מראש כל שתלי השערה המיועדים להשתלה. לשיטה זו מספר יתרונות משמעותיים:  ראשית, בתהליך ההכנה המוקדם אין צורך לגלח את אזור ההשתלה, מה שמסייע משמעותית לעידוד התהליך. שנית, ההשתלה מתבצעת באמצעות מחט קטנה המאפשרת שליטה טובה יותר על ההשתלה, כיוונה, עומקה, והזווית שלה, מה שמבטיח תוצאות אופטימליות הרבה יותר. והדבר האחרון ואולי החשוב ביותר- ההחלמה מהשתלת שיער בשיטה הזו מהירה מכיוון שתהליך ההשתלה פחות פולשני מהשיטות האחרות. לאחר שההשתלה מבוצעת בהצלחה, אנחנו דואגים ללוות את המטופלים לאורך 12 חודשים, ומבצעים בדיקות פרונטליות במרכז כדי להבטיח שההשתלה מתקדמת כצפוי.

אצלנו ב-DNG, הקליניקה להשתלת שיער מהמובילות בישראל, תמצאו את הצוות מקצועי והמסור ביותר, שיבצעו את תהליך השתלת השיער בצורה מושלמת ובהתאמה אישית ומדויקת לצרכי הלקוח. אנו מאמינים בשקיפות ובתיאום ציפיות כדי שהלקוח ייקח חלק אקטיבי בכל שלב בתהליך ויבין מה בדיוק התוצאות שהוא צריך לצפות להן למען שביעות רצונו המלאה. כל טיפול בקליניקה מלווה באחריות מלאה כאשר המחירים שלנו נגישים לכל אחד. בנוסף לטיפולי השתלת השיער אנו מציעים טיפולים משלימים כמו PRP, IPRF ועוד לתוצאות חלומיות במיוחד! "ממליצה לכל מי שמפחד מהשתלת שיער להגיע אלינו ולחוות חוויה קצת שונה, בסופה הוא יצא עם שפע שיער, אושר וביטחון עצמי. "

מוזמנים לצפות בלקוחות הקליניקה מספרים על התהליך שהם עברו

לקביעת תור לייעוץ ואבחון מקצועי התקשרו: 077-2318549

או מלאו פרטים:

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם