5 בעיות חמורות שלא הכרתם בטיפולי השתלת שיער בטורקיה!

ממש כמו שמשון הגיבור, המון גברים  ישראלים חושבים שכוחם בשערם, וכשמגיע הרגע שבו הם מתחילים לאבד אותו, הם עוברים להשקיע את כל מרצם בחיפוש אחר פתרון לבעיה. בשנים האחרונות החל טרנד נפוץ ביותר עבור אנשים הסובלים מנשירת שיער, התקרחות, שיער דליל וקו שיער בנסיגה: השתלות שיער.

תהליך השתלת שיער הוא הליך כירורגי לכל דבר ועניין, וכתוצאה מכך דורש בעלי מקצוע שהוכשרו לבצע את התהליך ויכולים להתמודד עם כל בעיה שעלולה לצוץ לאורך הדרך. ישראלים רבים שמעוניינים לבצע תהליך השתלת שיער פונים דווקא להשתלות שיער בטורקיה, הידועות במחירן היחסית זול. אך כשהטיפול זול- התוצאות עלולות לעלות ביוקר, ובמקרה של השתלות השיער בטורקיה, בהרבה מהמקרים זו גם המציאות הכואבת.

אז ממה את חייבים להיזהר לפני שאתם מחליטים לבצע השתלת שיער בטורקיה?

ד"ר קרולינה נלינגר, מומחית השתלות השיער, בעלת ניסיון של מעל ל-7 שנים בהשתלות שיער בשיטת FUE, אשר ביצעה כבר אלפי השתלות מוצלחות לגברים ולנשים, משתפת אותנו ב– 5 סכנות מהן אתם חייבים להיזהר בטרם תבצעו השתלת שיער בטורקיה:

1. סכנת זיהומים

בעוד בישראל מרפאות השתלת שיער נמצאות תחת פיקוח קפדני ומנוהלות ע"י אנשי מקצוע מנוסים המקפידים על הליך כירורגי תקין, סטריליזציה של המכשירים והציוד, ניקיון וטיפולים למניעת זיהומים, בטורקיה קיימות המון מרפאות פרוצות ולא מקצועיות, הפועלות ללא כל היתר ופיקוח, מה שמגביר את  הסכנה לקבל זיהומים מסכני חיים במהלך תהליך ההשתלה.

2. מראה לא טבעי

הרבה מהמרפאות הפועלות בטורקיה אינן מרפאות מקצועיות, וטכנאי השתלת השיער העובדים במרפאה אינם בעלי ניסיון רב, מה שעלול לייצר השתלת שיער שאינה נראית טבעית. במקרים מסוימים, כיוון צמיחת השיער המושתל יהיה שונה מכיוון הצמיחה הכללי או שהטלאי המושתל יהיה בולט מאוד לעין. "נתקלתי בהרבה לקוחות שהגיעו אליי לתקן השתלה לא מוצלחת שעשו בטורקיה, וראו שהעבודה נעשתה בלי טיפת מחשבה או מקצועיות." מספרת קרולינה. "היו להם אזורים קירחים ודלילים ובליטות בסביבת ההשתלה. לרוב הצלחנו לתקן את הנעשה, אבל לעיתים – את הנעשה במרפאות הללו כבר אין להשיב."

3. תהליך בלתי הפיך

השתלות שיער בטורקיה מתבצעות ללא בדיקה מקדימה וללא פיקוח של משרד ממשלתי, כמו משרד הבריאות הישראלי. בנוסף, הטיפול הנפוץ בטכנולוגיית FUE אשר נחשב בישראל להליך כירורגי, אינו נחשב לכירורגי בטורקיה ולכן בעצם כל אחד יכול לבצעו- גם אם לא הוכשר לכך. מאחר והטיפול נעשה בארץ אחרת, ואין סיכוי שלקוחות יחזרו שוב כדי לבצע מעקב או בקרה על הטיפול, התהליך הופך בעצם לבלתי הפיך, וללקוחות אין ביטוח, אין היכן להתלונן וכן הנזק שנגרם הינו תמידי ובלתי ניתן לריפוי.

4. טיפול זול שעולה ביוקר

"טורקיה משווקת את עצמה כבר שנים  כמעצמה מובילה בתחום השתלות השיער ויש בה כמות לא פרופורציונלית של מרפאות להשתלת שיער- מה שיוצר תחרות גדולה ומחירים יחסית אטרקטיביים", אומרת ד"ר גלינגר. "אך לא כל הנוצץ הוא זהב. המצב הזה  הוביל להעסקת כוח אדם לא מיומן וברוב המקרים ההשתלה במרפאות אלו אינה מבוצעת על ידי רופא מקצועי ומנוסה בכדי לצמצם ולהוזיל עלויות ולהציע טיפולים במחירים אטרקטיביים לגברים המגיעים מחוץ למדינה. מה שקורה בעקבות כך הוא שהנזק עולה על התועלת, ואנשים שחשבו 'לצאת בזול' משלמים פי שניים או שלושה בכדי לתקן את העבודה המחפירה שעשו להם".

4. צלקות מזעזעות, חוסר תחושה ונשירת שיער

"השתלת שיער יכולה לגרום לנזקים רבים כשהיא נעשית בצורה לא מקצועית. וזה לא רק בטורקיה, אלא בכל העולם." מסבירה ד"ר נלינגר. כשחותכים את העור על מנת לחלץ זקיקי שיער או להשתיל אותם, צלקת היא תופעה בלתי נמנעת. השאלה היא איך היא תיראה בסופו של התהליך, וזה יקבע על פי רמת המומחיות של הרופא המנתח. כך גם לגבי חוסר תחושה ונשירת שיער. אלו דברים שבהחלט יש לקחת בחשבון כסיכונים אפשריים, אבל אצלנו במרפאה הם נדירים, בעוד שאצל גברים מסוימים שעברו השתלות שיער בטורקיה הם מאוד, אבל מאוד נפוצים ופוגעים אנושות במראה הכללי של הלקוח. תוצאה לא אסתטית מצלקת, תרתי משמע, את הלקוחות ופוגעת אנושות באמון ובביטחון העצמי שלהם, ואת זה אף אחד לא רוצה."

אז איך בכל זאת תוכלו לחוות תהליך השתלת שיער בטוחה, מקצועית וללא חשש מפגיעה אסתטית?

ב- DNG, הקליניקה להשתלת שיער מהמובילות בישראל, תוכלו למצוא צוות מקצועי ומסור בהנהגתה של ד"ר קרולינה נלינגר,  שיבצעו את תהליך השתלת השיער בצורה מושלמת ובהתאמה אישית ומדויקת לצרכי הלקוח. אנו מאמינים בשקיפות ובתיאום ציפיות כדי שהלקוח ייקח חלק אקטיבי בכל שלב בתהליך ויבין מה בדיוק התוצאות שהוא צריך לצפות להן למען שביעות רצונו המלאה. כל טיפול בקליניקה מלווה באחריות מלאה כאשר המחירים שלנו שוברי שוק ונגישים ביותר. בנוסף לטיפולי השתלת השיער אנו מציעים טיפולים משלימים כמו PRP, IPRF ועוד לתוצאות חלומיות במיוחד!

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

התוצאות יכולות להשתנות | Results may vary

לקביעת תור לייעוץ ואבחון מקצועי התקשרו: 077-2318549

או מלאו פרטים:

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם