פלזמה לשיער

אם אתם סובלים מהתקרחות העידן החדשני של היום מביא לכם את מיטב טיפולי השיער גם בתחום הזה. התופעה של התקרחות ושל נשירת שיער היא לא תופעה נדירה והיא נפוצה בכל העולם במגוון של מקומות ובשל מגוון סיבות החל מרפואיות, ועד למנטליות. בישראל כ60 אחוז מהגברים מגילאי 26 והלאה כבר סובלים מנשירת שיער וכמחצית מהנשים מגילאי 26 והלאה עלולות לחוות נשירת שיער. טיפול חדשני באמצעות פלזמה לשיער הולך לפתור לכם את כל הבעיה ולהעניק לכם איכות חיים חדשה וטובה יותר. הנה כל מה שחשוב לדעת על טיפול חדשני זה.

טיפולי פלזמה לשיער – מה מביא להתקרחות ונשירת שיער?

יש לא מעט גורמים שמביאים לנשירת שיער והתקרחות וביניהם גנטיקה, שינויים הורמונליים אצל נשים אחרי לידה, גיל המעבר, טיפול תרופתי, תופעות לוואי של חרדה ולחץ, תזונה שאינה בריאה ונכונה ואף מחלות שונות שתוקפות את מערכת החיסון בגוף. תופעה נוספת המביאה לנשירת שיער והתקרחות הם גירוי בקרקפת, שימוש בשמפו כימי, תסרוקות המותחות את השיער וגם עישון סיגריות או צריכה מוגברת של אלכוהול. גורמים אלו יכולים להוביל להתקרחות תמידית ונשירת שיער שאינה מטופלת עלולה להביא לכך גם. חשוב אם כן לטפל באמצעות טיפולים חדשניים על מנת לחוות איכות חיים טובה יותר.

איך לנשירת שיער והתקרחות יש השפעה על איכות החיים שלנו?

​לא מעט נשים וגברים סובלים מנשירת שיער ומהתקרחות בשל הסיבות שצוינו ויש לכך השפעה גבוהה מאד על הביטחון העצמי. על פי מחקרים שנעשו לא מעט מהנשאלים העידו שנשירת השיער משפיעה על הביטחון העצמי שלהם, והתקרחות מביאה לתחושה לא טובה מבחינת אטרקטיביות. חלק ניכר מהנשאלים אף שיתפו על דכאון מתופעה זו. אם גם אתם מרגישים כך, טיפולי פלזמה לשיער הם פתרון אידיאלי עבורכם לשיפור איכות החיים ברמה גבוהה.

מהם טיפולי פלזמה לשיער

טיפולי PRP שהינם למעשה טיפולי פלזמה לשיער הם הטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום נשירת השיער והתקרחות השיער. במסגרת הטיפול מוזרקת למטופלים פלזמה שהינה עשירה בטסיות. הפלזמה היא למעשה נוזל צהבהב שקוף המכילה 55 אחוזים מנפח הדם, מלחים וחלבונים שונים. התפקיד שלה הוא להעביר את תאי הדם בגוף, לסלק פסולת מהגוף ולשמור על האיזון הדרוש של המלחים לתפקוד בריא ותקין. הפלזמה אשירה בהורמונים שגם מעודדים את צמיחת השיער ומגרים את זקיק השיער ותוך כך את הפעילות לצמיחה המחודשת. אלו גם גורמים להמרצה של זרימת הדם אל הקרקפת מה שמוביל לאספקה של חמצן והזנה טובה לזקיקים להצמחת השיער. כך למעשה אנו יוצרים את התנאים הטובים ביותר לעצירת ההתקרחות ונשירת השיער, ולעיבורי השורשים לצמיחה מחודשת ובריאה יותר.

למי מתאימים טיפולי PRP

טיפולים אלו מתאימים לנשים ולגברים שסובלים מהתקרחות ומנשירת שיער בשל מגוון הסיבות בין אם תורשתיות, הורמונליות, יובש או אורח חיים זה או אחר. הטיפול מתאים לכל מי שגם סובל משיער דליל ודק שנשבר במהירות וגם למי שסובל מצמיחה איטית של השיער שכן הטיפול מזרז גם את צמיחת השיער. זהו טיפול משלים להשתלת שיער, מחזק שיער מושתל וגם מונע נשירה בעתיד ובכלל השתלות שיער הם חלק בלתי נפרד כיום ממגוון טיפולי אסתטיקה מתקדמים וחדשניים וחשוב לעשות את הטיפולים הללו אצל המומחים בתחום לתוצאות המקסימליות. חשוב לדעת שטיפול זה לא מתאים למעשנים באופן כבד, לאנשים שלוקחים תרופות לדילול דם, לאנשים להם היסטוריה של התמכרות לסמים והתמכרות לאלכוהול ולאנשים עם בעיות בבלוטת התריס, ספירת טסיות שהינה נמוכה או בעיות בעור ובכבד. כמו כן, אנשים להם מחלות כרוניות אין יכולת לבצע את הטיפול.

טיפולי PRP עושים אך ורק אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר

כפי שאתם בוחרים את הרופא הטוב ביותר שיטפל בכם, הקוסמטיקאית המנוסה ביותר שתגע בעור שלכם או תטפל בכם והטכנאי הטוב ביותר לבית, אין שום סיבה שתקלו ראש במי שמטפל בשיער שעל ראשכם. טיפולי פלזמה לשיער עושים אך ורק אצל אנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר בתחום. הקליניקה הייחודית של DNG מביאה פתרון מקצועי על ידי 20 אנשי צוות מנוסים ומיומנים עם ניסיון של מעל 8 שנים בטיפולי השיער הייחודיים לטיפול בהתקרחות ונשירת שיער בטיפולים שאין בהם כמעט צלקות לאחר הטיפול ואין צורך בהחלמה כמעט לאחרי כן. צרו קשר כבר כעת לשינוי שאתם מייחלים לו. הצוות שלנו מחכה לכם.

מחבר

MasaSEO

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ד”ר קרולינה נלינגר
  איך אני יכולה לעזור לך ?
  ד”ר קרולינה נלינגר
  שלום 👋

  איך אני יכול לעזור לך?
  15:05
  התחל שיחה
  השאר פרטים ונחזור אלייך תוך כמה שעות