Mesotherapy for hair

אם יש משהו שלמדנו לאורך השנים זה שהדבר החשוב ביותר, עבור מי שעלולים לסבול מהתקרחות ואובדן שיער משמעותי בעתיד, זה לנסות לשמר את המצב הקיים, לפני שיהיה מאוחר מדי. התפקיד של מזותרפיה לשיער, זה להטעין את הקרקפת בחומרים חיוניים לצמיחה של שיער בריא מחדש. אצלנו בקליניקה, קליניקת DNG, אנחנו מלווים אינספור לקוחות בתהליכים של שיקום שיער ומאושרים לראות תוצאות נפלאות ,בכל יום מחדש. רוצים ליהנות ממראה שיער בריא ושופע? אצלנו תמצאו את המענה הדרוש לכם.

איך נראה תהליך הטיפול?

הפרוצדורה מתחילה באבחון של המטופל או המטופלת. זאת משום שפרוצדורה כמו מזותרפיה לשיער היא רק כלי אחד, מתוך סט של כלים מקצועיים, אשר מאפשרים לנו לבחור בפעולות המתאימות ביותר לטיפול במקרה העומד לפנינו.

במידה והוחלט על טיפול מהסוג הזה, עכשיו הזמן לצאת לדרך. היתרון הבולט של מזותרפיה לשיער הוא שבניגוד כמעט לכל טכניקה אחרת, מדובר על הטיפול הכי פחות פולשני. את העבודה אנחנו עושים באמצעות סוג של 'רולר', כזה, מכשיר עם מחטים קטנות, דרכן אנחנו מחדירים לקרקפת חומרים מיוחדים וויטמינים, בניסיון לעודד צמיחה של שיער חדש.

הטיפול לא כואב והוא קצר מועד יחסית. כך שבהחלט ניתן להגיע לקליניקה, ליהנות מהטיפול המקצועי ולהמשיך לשגרת היום בלי שום בעיה. יש מי שיראו אדמומיות על העור למספר שעות, אך הכתמים יעלמו בהדרגה.

יש לכם את הזכות להרגיש טוב

אנחנו רואים בכל לקוח מי שראוי להרגיש טוב. אנחנו מודים על הזכות שניתנה לנו להיעזר בטכנולוגיה מיוחדת, בניסיון להביא ללקוחות שלנו את המענה המתאים עבורם. אנחנו זוכים לראות אצלנו בקליניקה, ניסים של ממש, בכל יום. לאורך שמונה השנים האחרונות אנחנו מסייעים במתן טיפולי מזותרפיה לשיער ובביצוע השתלות שיער מורכבות.

כאן גם המקום לציין כי מדובר על סדרה של טיפולים ולא על טיפול יחיד. כמו במקרים אחרים, הרי שרק התמדה תביא לתוצאות. בדיוק בגלל זה אנחנו משקיעים משאבים ביצירת אווירה נעימה בקליניקה. כך אנחנו מבטיחים כי הלקוחות שלנו יחזרו שוב ושוב, מלווים בתחושות טובות, בדרך לקבלת התוצאות להן אנחנו מצפים.

מזותרפיה לשיער

טיפול מזותרפיה לשיער

שיער הראש, בקרב נשים וגברים, הוא נדבך משמעותי בתחושת הערך העצמי ובמראה הכללי שלנו. אידיאל היופי, כמו שאנחנו מכירים אותו היום, מבקש שיער ראש בריא, שופע ומלא. אבל לצערנו, יש מי שסובלים ממחלות שונות, שינויים הורמונליים, מטען גנטי מסוים או מתח נפשי, המובילים לאובדן שיער ולדלילות. המטרה שלנו, כאן, בין כותלי קליניקת DNG, זה לגייס את הידע המקצועי שלנו למטרה אחת, לסייע למטופלים שלנו להרגיש טוב יותר. טיפול מזותרפיה לשיער, הוא טיפול חדשני ויוצא דופן. טיפול אשר מאפשר לנו לשפר את מראה השיער של אינספור ישראלים וישראליות, כבר שמונה שנים. רוצים לדעת עוד על הטיפול הזה? אנחנו נסביר הכל ממש עכשיו.

לעודד את הקרקפת עם חומרי צמיחה

העניין הוא שכל אחד מאבד שיער, שיער נושר הוא חלק אינטגרלי מתהליך ההתחדשות של הגוף, בכל יום מחדש. הבעיה מתחילה כאשר יש פער בין אובדן השיער ובין צמיחתו המחודשת. לא פעם, הקושי של הקרקפת להצמיח עוד שיער חדש, היא תוצאה של מחסור בוויטמינים ובחומרים חיוניים אחרים. בשביל זה אנחנו מציעים טיפול מזותרפיה לשיער. הטיפול נעשה תוך שימוש במכשיר מיוחד, מלא מחטים דקיקות, דרכן אנחנו יכולים להחדיר חומרים חיוניים לצמיחה מחודשת של שיער הראש. הטיפול נחשב פשוט יחסית ולא כואב בכלל. מלבד אדמומיות קלה על העור, הרי שמרבית המטופלים לא יחושו דבר.

חשוב לשים לב ולזכור כי בשביל להגיע לתוצאות מצויינות, אין תחליף להתמדה. לכן, אנחנו תמיד נציע סדרה של טיפולים, כדי שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר, בתוך פרק זמן קצר יחסית.

עכשיו זה הזמן שלכם לדאוג לעצמכם

אל תהססו וצאו לדרך לפני שיהיה מאוחר מדי. בניגוד לכל פרוצדורה אחרת, הרי שבמקרה של טיפולי מזותרפיה לשיער, אנחנו מדברים על הטיפול העדין והפשוט ביותר. דווקא משום כך, אין שום סיבה להתמהמה. אם אתם מעוניינים לחזק את השיער שלכם, לעודד צמיחה וליהנות מהשינוי במראה, זה הזמן לפעול.

אנחנו ממתינים לכם כאן, עם צוות נפלא ועם תשוקה אמיתית למקצוע. כל שעליכם לעשות הוא פשוט, ליצור איתנו קשר, ממש עכשיו.

מחבר

גל שני

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ד”ר קרולינה נלינגר
  איך אני יכולה לעזור לך ?
  ד”ר קרולינה נלינגר
  שלום 👋

  איך אני יכול לעזור לך?
  15:05
  התחל שיחה
  השאר פרטים ונחזור אלייך תוך כמה שעות